katrechka: (Default)
[personal profile] katrechka
Позавчора у Срібної Риби було турне - 2 колонії - чоловіча і жіноча, остання - суворого режиму. Що публіка - складна, думаю, можна не говорити, хоч складність була тільки у першому випадку... Але там ім сказали сидіти і мовчки слухати. І вони сиділи і мовчки слухали. Грали в акустиці. Тобто у жіночій зовсім у акустиці, а у чоловічій - із половини (звукооператор, що із нами їхав - лабух - хто б там що мені про нього не казав). Дві сотні молодих зарваних мужиків сиділи, жадібно дивлячись і слухаючи, зацитькували тих, хто приходили пізніше - оце, здається, і є визнання... Після виступу підходили і дякували. Один сказав, що ніколи до цього не чув такого - навіть не знав, що буває така музика (суміш блюзу-етно-року в акустиці).

У жіночій колонії чисто, усі при ділі. Вона повністю на самозабезпеченні, при цьому у мене ніяк не зникало відчуття гостин на курорті - гарний ремонт, меблі. Потім чула про нові душові і килимові покриття в боксах. Навіть і не сумніваюся. Дозволили внести тільки найнеобхідніше - інструменти, апаратура, вода. Мобільні, бутерброди, гроші і решту усього, що було в сумках (разом із сумками) залишали ззовні. На КПП відкручували і нюхали воду, розпаковували і перещупували (і теж нюхали) вологі серветки, обшукували кофр від гітари і саму гітару, хлопців попросили підняти штанини, із металошукачем приковирялися навіть до пряжечки у мене на білизні. Флейтисту довелося знімати кросівок, бо пищав. Мене із білизною помилували, бо обшук проводили чоловіки. Грали у їдальні. Сиділи під стендом із меню, де на вечерю обіцяли подати рибу... Учасники Срібної Риби задумалися... Прийшла публіка у форменних ситцевих рябеньких халатах, деякі із роботою (вишиванням - рушники, сорочки).

У чоловічій колонії металошукач був вимкнений, речі не дивилися. Здається, можна було за собою пронести і міномет... Всюди розруха; клуб, у якому виступали, не ремонтувався років 30, не прибирався, здається, стільки ж. Тільки і того, що полили водичкою, щоб прибити пил. Хоча навіщо - не зрозуміло - дірявий дах сприяв шаленій вологості і розростанню цвілі на яку у мене сильна алергія - досі дивуюся, що організм витримав таки. В*язні одягнені у своє - як правило - спортивний костюм і кросівки, траплялися навіть взуті у тапки-мильниці. Один із хлопців - Ярослав (про нього іще йтиме мова у одному із наступних постів) - прийшов на концерт у наглажених сорочці та брюках. На зоні - тотальне безробіття. В*язні нудяться і маються фігнею від нічогонероблення, що цілком логічно.

Чоловіча колонія виявилася приємнішою - і охоронці, і в*язні відкритіші - велику роль у тому зіграла режимність закладу. От тільки від умов їхнього перебування там сумно...

Результат двох виступів - щаслива, що мала такий досвід, що вдалося кожному, хто був у залі, подивитися в очі, що вмію любити публіку, доки я на сцені, незалежно від того,хто це і як нас сприймає.

Повернулися у Полтаву - купили квитки у Київ - незаплановано зовсім - уже перед касами вирішували, чи будемо їхати. Вирішили правильно - снідали у ботсаду, гуляли узвозом - це доки дочекалися відкриття другого дня причини візиту у столицю - міжнародного ножового шоу "http://steeledge.com.ua/". Враження іще не настільки кристалізовані, як від суботи - тому лише в кількох словах: цікаво, корисно, пізнавально, приємно бачити знайомих, тішить кількість небайдужих.


Втомилися страшенно, але дуже задоволені. Знову хочу кудись поїхати :)
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

November 2013

S M T W T F S
     12
3456789
101112 13141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags