katrechka: (Default)
[personal profile] katrechka

Мне снился город, терпкий, словно чай...
Мне снилось море: волны, чаек вьюга...
И будто мы нашли друг друга,
Пока у моря город спал...1. Розворушилася. Ожила. Зробила чергове перестановку в кімнаті. Звикаю.
2. Нарешті була коло моря. Поїздку плаували давно, але все були різні "але" - то одні, то інші. В кінці-кінців вирішили, зібралися і виїхали за добу.
3. Море завжди прекрасне.
4. Вчергове переконалася, що до моря треба їхати в жовтні. Цього року його на момент приїзду минуло вже тиждень, а купатися все одно було тепло, приємно, чисто, малолюдно і пряно-ароматно.
5. Нині найулюбленішим містом України став Севастополь.
6. Вперше в житті бачила абсолютно чорно-біле море (в світлий час доби).
7. Знову почала малювати (тепер тримаю кулачки, щоб знову не перестати).
7,5. Сміливі горобці також їдять із рук, повторюючи за голубами... А спритні горобці примудряються протриматися пару метрів польоту на розправлених крильцях на висхідних потоках, повторюючи за чайками :)
8. Привезла кількасот фотографій.
9. Із усіх сил відбиваюся від дурних настроїв і станів, які накочуються після повернення. За час відсутності (і перебування в літі) тут почалася справжня осінь: холодно, мало світла, ніяк не можу звикнути до того, що треба носити теплий одяг та ховати сарафани й босоніжки. А ще багато роботи, клопотів і до болю мало часу на реалізацію приємних, зокрема творчих, задумок. І акліматизуюся щось кепсько.
10. В найтемнішому кутку кімнати (в якому проводжу найбільше часу, бо місце робоче) відучора нарешті поставила окрему лампу (як компенсацію дефіциту світла загалом) - здається, допомагає.
11. Фотографії будуть потрошку згодом. Їх ще треба перебрати, стиснути, деякі трохи поредагувати. Через ряд вкрай суб'єктивних причин робити це буду згодом.
12. Згадала, що вмію ще й вишивати :)
13. Спробувала новий для себе матеріал - натуральний шовк. Чули б ви, як його тоненька ниточка "співає" в роботі (тихенько зовсім - тільки вночі чутно, коли інші звуки стихають).
14. Результати пунктів 12 та 13 уже є у мене в магазинчику на Ярмарці Майстрів. Одна із найулюбленіших нині робіт, що значною мірою було зумовлено матеріалами, що використовувалися, та настроєм, який в роботу вкладався. Брошка стане чудовим подарунком для її майбутньої власниці, майте на увазі ;). Нагадаю, що собі подарунки також робити варто ;)

From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

November 2013

S M T W T F S
     12
3456789
101112 13141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags