katrechka: (Default)
[personal profile] katrechka

Мне снился город, терпкий, словно чай...
Мне снилось море: волны, чаек вьюга...
И будто мы нашли друг друга,
Пока у моря город спал...1. Розворушилася. Ожила. Зробила чергове перестановку в кімнаті. Звикаю.
2. Нарешті була коло моря. Поїздку плаували давно, але все були різні "але" - то одні, то інші. В кінці-кінців вирішили, зібралися і виїхали за добу.
3. Море завжди прекрасне.
4. Вчергове переконалася, що до моря треба їхати в жовтні. Цього року його на момент приїзду минуло вже тиждень, а купатися все одно було тепло, приємно, чисто, малолюдно і пряно-ароматно.
5. Нині найулюбленішим містом України став Севастополь.
6. Вперше в житті бачила абсолютно чорно-біле море (в світлий час доби).
7. Знову почала малювати (тепер тримаю кулачки, щоб знову не перестати).
7,5. Сміливі горобці також їдять із рук, повторюючи за голубами... А спритні горобці примудряються протриматися пару метрів польоту на розправлених крильцях на висхідних потоках, повторюючи за чайками :)
8. Привезла кількасот фотографій.
9. Із усіх сил відбиваюся від дурних настроїв і станів, які накочуються після повернення. За час відсутності (і перебування в літі) тут почалася справжня осінь: холодно, мало світла, ніяк не можу звикнути до того, що треба носити теплий одяг та ховати сарафани й босоніжки. А ще багато роботи, клопотів і до болю мало часу на реалізацію приємних, зокрема творчих, задумок. І акліматизуюся щось кепсько.
10. В найтемнішому кутку кімнати (в якому проводжу найбільше часу, бо місце робоче) відучора нарешті поставила окрему лампу (як компенсацію дефіциту світла загалом) - здається, допомагає.
11. Фотографії будуть потрошку згодом. Їх ще треба перебрати, стиснути, деякі трохи поредагувати. Через ряд вкрай суб'єктивних причин робити це буду згодом.
12. Згадала, що вмію ще й вишивати :)
13. Спробувала новий для себе матеріал - натуральний шовк. Чули б ви, як його тоненька ниточка "співає" в роботі (тихенько зовсім - тільки вночі чутно, коли інші звуки стихають).
14. Результати пунктів 12 та 13 уже є у мене в магазинчику на Ярмарці Майстрів. Одна із найулюбленіших нині робіт, що значною мірою було зумовлено матеріалами, що використовувалися, та настроєм, який в роботу вкладався. Брошка стане чудовим подарунком для її майбутньої власниці, майте на увазі ;). Нагадаю, що собі подарунки також робити варто ;)

November 2013

S M T W T F S
     12
3456789
101112 13141516
17181920212223
24252627282930

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags